Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie z Igorem D. Górewiczem | Literatura na Prawym Brzegu

10 maja 2022 @ 18:00 - 20:00

Igor D. Górewicz będzie kolejnym gościem cyklu „Literatura na Prawym Brzegu”. Spotkanie z autorem, wydawcą i popularyzatorem kultury słowiańskiej odbędzie się 10 maja o godz. 18.00 w Klubie Delta. Rozmowę poprowadzi Krzysztof Lichtblau.

Igor D. Górewicz – Urodzony w 1976 r., w trzecim pokoleniu rodowity szczecinian. Ojciec synów. Autor i wydawca, organizator i producent, odtwórca historyczny, Słowianin, zawodowy „wiking”, wojownik, założyciel (1998) i wojewoda Drużyny Grodu Trzygłowa, konsultant filmowy, reżyser walk, popularyzator historii – zwłaszcza Słowiańszczyzny – miłośnik białej broni. W roku 2000 ukończył studia na Uniwersytecie Szczecińskim.

Od 1999 roku opublikował kilkadziesiąt artykułów popularno-naukowych, naukowych i publicystycznych z zakresu historii i archeologii Słowian, historii wojskowości, rekonstrukcji historycznej, mitologii słowiańskiej, historii idei, religioznawstwa, kultury i polityki (m.in. Focus, Z Otchłani Wieków, Mare Integrans, Archeologia Żywa, Gazeta Rycerska, Pro Memoria, Wędrowiec Zachodniopomorski, Państwo i Społeczeństwo i in.)

Szczegóły

Data:
10 maja 2022
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Klub Delta
Racławicka 10
Szczecin, Poland
+ Google Map