Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Krok po kroku do Goethe-Zertifikat B2 z dr Justyną Kłopotowską

17 marca 2022 @ 17:00 - 19:00

Bibliotaka Niemiecka w Książnicy Pomorskiej zaprasza na spotkanie z dr Justyną Kłopotowską połączone z prezentacją jej książek „Goethe-Zertifikat B2 für Erwachsene NEU: Schritt für Schritt – słownictwo, gramatyka, ćwiczenia, testy“ i „Goethe-Zertifikat B2 für Erwachsene NEU Schritt für Schritt – strategie i ćwiczenia do egzaminu pisemnego i ustnego“, które odbędzie się w czwartek 17 marca 2022 o godz. 17.00 w Sali im. Zbigniewa Herberta.

Najnowsze wydawnictwa dr Justyny Kłopotowskiej profesjonalnie przygotowują do zdania certyfikatu Instytutu Goethego na poziomie B2. Książki systematyzują gramatykę oraz słownictwo w różnych obszarach tematycznych, utrwalając je w formie ćwiczeń i testów. Kompleksowe ujęcie zagadnień, zastępuje zdającym konieczność kupowania wielu dodatkowych materiałów. Autorka dostosowała treść do nowych zasad, obowiązujących przy egzaminie Goethe-Zertifikat B2 od 2019 roku.

Dr Justyna Kłopotowska – pracowniczka naukowo-dydaktyczna Instytutu Filologii Germańskiej Uniwersytetu Szczecińskiego; osoba pełną pasji i doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego; stypendystka wielu niemieckich i szwajcarskich uniwersytetów (m.in. Basel, Kiel, Bamberg, Würzburg); organizatorka eventów, konkursów oraz wyjazdów studenckich do Niemiec; twórczyni programu „Deutsch ist super!” w radiu Super.fm.

Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne na stronie:
https://app.evenea.pl/event/GoetheZertifikat

Szczegóły

Data:
17 marca 2022
Godzina:
17:00 - 19:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Książca Pomorska
Podgórna 15/16
Szczecin, 70-205 Poland
+ Google Map