Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uczucia czy ideały? Spotkanie z Sylwią Trojanowską

9 maja 2022 @ 18:00 - 20:00

9 maja (poniedziałek) o godz. 18:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) gościć będziemy szczecińską autorkę Sylwię Trojanowską, przy okazji niedawnej premiery jej nowej powieści “Łabędź”.
Spotkanie poprowadzi Anna Rutkowska.
Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Poruszająca opowieść o sile rodzinnych więzi, o woli życia, nadziei i miłości, trwających nawet w obliczu okrucieństw wojny.

Rok 1938, podbydgoski Fordon. Młodziutka Anna Łabędź przygotowuje się do rozpoczęcia nauki w warszawskiej szkole pielęgniarskiej. Dziewczyna ma ambitne plany i jest zdecydowana walczyć o marzenia, dlatego zatrudnia się w kawiarni, by zarobić pieniądze na nowy etap życia.

Początkowo wszystko układa się po jej myśli, ale Fortuna bywa ślepa. Anna musi stawić czoła sytuacjom, na które żaden człowiek nie jest w stanie się przygotować, oraz dokonać wyboru między wiernością wobec więzów krwi a zakazaną miłością. Wiszące w powietrzu widmo wojny postawi ich oboje w obliczu dramatycznego wyboru.
(opis od wydawnictwa Marginesy)

Sylwia Trojanowska,
pisarka, autorka sztuk teatralnych, coach i trenerka biznesu. Aktywnie działa na rzecz kobiet. Jest ambasadorką akcji „Wiele powodów, by żyć”, mającej na celu promowanie profilaktycznych badań cytologicznych, oraz członkinią kapituły „Magnolie Biznesu”, nagradzającej wyjątkowe kobiety województwa zachodniopomorskiego.

Szczegóły

Data:
9 maja 2022
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Filia 7 MBP w Szczecinie
pl. Matki Teresy z Kalkuty 8
Szczecin, 71-622
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia