Aktualności Dla dzieci Premiera

Premiera „Wierszyków na dobranoc”

Już dziś premierę mają „Wierszyki na dobranoc” Kasi Huzar-Czub z ilustracjami Joanny Bartosik. To już kolejna cześć bestsellerowej serii od Wydawnictwa Natulii.

W tej książeczce jest wszystko, czego dzieci potrzebują na zakończenie każdego dnia.

Czułość i bliskość rodzica. Wspólne czytanie. Wyciszenie. Wdzięczność za to, co nam się przydarzyło. Czy jest coś więcej, co moglibyśmy dać naszym dzieciom, zanim pójdą spać? Wierszyki na dobranoc to proste wierszyki, które zaspokajają wiele ważnych potrzeb – zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wspierają bliskość fizyczną, dzięki czemu buduje się poczucie bezpieczeństwa i więź między dzieckiem a rodzicem. Poprzez wyciszającą zabawę karmią bliskością emocjonalną i pomagają łagodnie zasnąć!

Oswajanie ciemności, uspokajanie oddechu, delikatne masowanie i powolne zamykanie oczu. Wszystko po to, by pięknie zakończyć dzień i bez lęku przywitać noc. Wierszyki na dobranoc mogą stać się waszym ciepłym wieczornym rytuałem zasypiania.

Alicja Dyrda – redaktorka naczelna wydawnictwa Natuli, autorka książek dla dzieci, propagatorka naturalnego rodzicielstwa.

Książka wydana przez Natuli – dzieci są ważne
Autorka: Kasia Huzar-Czub
Ilustratorka: Joanna Bartosik
Oprawa: Twarda
Liczba stron: 36

mat. wydawcy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *